Sprzedaż mieszkań.

Zawsze mieszkanie deweloper może sprzedać, nawet w trudnych czasach, jeśli tylko ma dobre podejście. Nie dla każdego jest to takie łatwe, ale należy użyć odpowiednich metod, aby wywrzeć perswazję na kliencie. Często klienci, potencjalni nabywcy są bardzo sceptycznie nastawieni do tego, jak mieszkanie deweloper im sprzedaje, ale też z drugiej strony często mieszkanie deweloper sprzedaje i odnosi sukces.To jest konflikt dwóch stron, bo…

To jest konflikt dwóch stron, bo jedna chce kupić jak najtaniej, a druga chce sprzedać jak najdrożej, bo ma z tego tytułu prowizję i często są to bardzo duże pieniądze, dlatego im więcej, tym lepiej. Zatem mieszkanie deweloper może zawsze sprzedawać podchodząc klienta i często się to przytrafia, bo innym sposobem trudno jest coś osiągnąć. Dlatego zawsze zawód dewelopera będzie kojarzony z nieczystymi zagrywkami, ale nie zawsze tak jest. Zależy, jaką firmę reprezentuje.

Wszystko zależy głównie od polityki firmy deweloperskiej…

Wszystko zależy głównie od polityki firmy deweloperskiej. Jeśli nastawienie do klienta opiera się na zaufaniu, to nie można stosować żadnych kruczków i forteli, bo wtedy można stracić renomę. Zawsze lepiej działać w porządku wobec klienta, bo ten mógłby się poczuć urażony. To nigdy nie daje pozytywnych rezultatów w dłuższej perspektywie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *